| Customization: | Available |
|---|---|
| Noise: | <95dB |
| Hi-Fi: | Hi-Fi |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency




| System type | 12 inch coaxial+15inch subwoofer |
| HF | 1x44mm DE250-8 ferrite magnet tweeter |
| MF | 1x12 inch coaxial speaker |
| LF | 1x15 inch woofer speaker |
| Sensitivity | 136dB |
| Frequency range | 20-20KHz |
| coaxial Frequency range | 50-20KHz |
| Bass Frequency range | 20-2000Hz |
| Power rating | 1300W |
| coaxial power | 500W |
| Bass power | 800W |
| Impedance | 8ohms |
| Max SPL | 136dB |



